Уметнички ткајачи Винисиус 6 '9' Сини и сиви ориентални килими на отворено
  • Ново

Уметнички ткајачи Винисиус 6 '9' Сини и сиви ориентални килими на отворено

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Винисиус ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција, овој килим нема куп што е практичен избор за области со висок сообраќај на вашиот дом. Само чисто или професионално чисто,. Препорачана е подлога за килими. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Дебелина : 0,16 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Совршени за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со Градинарско црево!. Функционалниот куп нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор . препорачана е подлогата за килим на отворено.