Време на играта - серија за победи во МЛБ, Сиетл Маринерс
  • Ново

Време на играта - серија за победи во МЛБ, Сиетл Маринерс

DEN 1119.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Watch Watch Watch Time Victory се одликува со официјално лиценцирано лого на боја на бирање со црна сјајна позадина зад неа и доаѓа во солиден метален случај со случај од не'рѓосувачки челик. Победата елегантна метална лента со црна гума инсерти ја комплиментира целокупната убавина на овој часовник. Часовникот има точност и веродостојност на движењето на кварц на Јапонија. Победата е изградена да трае бидејќи е отпорна на шок/вода до 99ft. и доаѓа со ограничена гаранција за живот. Овој часовник за победи серија доаѓа во кутија за подароци што е совршено за завиткување. Овој издржлив часовник е одличен начин да ја прикажете гордоста на вашиот тим во текот на целата година. Каишот е 7 инчи - 8,5 инчи. Батерија - вклучен SR626. • Официјално лиценцирани тимски логоа и бои. • Движење во јапонски кварц. • Отпорен на вода на 3 атм (99 стапки). • Ограничена гаранција за живот.