Копач на отворено на отворено во Мохавк Равело, сина, 10 '13'
  • Ново

Копач на отворено на отворено во Мохавк Равело, сина, 10 '13'

DEN 2113.92

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата на килими на Mohawk Home Ravello Area се одликува со глобално инспирирани Икати во богати комбинации на палети на бои на бела, сина, сива, кафеава и таупе. Направено со полипропилен предиво од цело време, овие килими на областа имаат совршена рамнотежа на меко чувство и зависна издржливост и за внатрешна и за надворешна употреба. Еластичното површинско влакно нуди влага, дамка и отпорност на згаснување, што е совршено за секој голем сообраќаен простор. Достапно во популарни големини како што се 5x8 и 8x10, оваа област килим е одличен избор за додавање стил на различни области во вашиот дом. Украсна шема. Влага, дамки и отпорни на избледени. Внатрешна/надворешна употреба. Ултра низок профил : Ниската висина на купот .12 "нуди идеална функционалност во области со висок сообраќај, под мебел и на влезови . 100% полипропилен. Поддршка на латекс. Големина/боја : сина/10 'x 13'.