Активни јога -шорцеви на Машки и големи мажи, до големина 5xl, до големина 5xl
  • Ново

Активни јога -шорцеви на Машки и големи мажи, до големина 5xl, до големина 5xl

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете фокусирани во стил и удобност. Овие активни шорцеви од Расел имаат технологија за губење на влага за да останат суви и ладни во теретана или за време на следната сесија на јога и се истакнати со четиристрана ткаенина за перформанси на истегнување за без напор движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 9 ". Стил на влечење. Еластична половината со влечење. Увезени. Расел машка влага ги губи атлетските шорцеви.