Seriesе серија на Shimmer and Shine Teenie Genies Genie #7
  • Ново

Seriesе серија на Shimmer and Shine Teenie Genies Genie 7

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте им на желбата на вашиот мал ieени за повеќе тинејџерски гени со Teenie Genies 8-пакет! Овој специјален сет доаѓа со шест видливи генијали и две мистерии гени скриени внатре! Постојат над 130 Teenie Genies кои треба да се соберат во многу забавни теми, вклучувајќи ги и starsвездите на Genени, роденденска искра, виножито Захрамај, близнак магија, цветни духови и сирена магија и за дополнителна забава некои од гениите се генијални во боја, а некои се "Лебдечки " Teenie Genies- "лебдечките " Гениите се поставуваат на нивната коса, правејќи ги да се појават како да лебдат на средина на воздухот! Секој пакет се продава одделно и е предмет на достапност. Serymer and Shine Teenie Genies Series 3 Genie 8-Pack #7 : Age Range : 3 години и повеќе. Добредојдовте во Зарамај Фолс, магичен свет каде што живее гени, работат и играат! Овие слатки, колекционерски мини фигури ставаат сјајни, сјајни и сите нивни пријатели веднаш на дланката на раката на вашиот мал ieени. Овој пакет за игра вклучува 8 генијални 6 се видливи и 2 се скриени!. Постојат над 130 генијалци за да се соберат во забавни теми како starsвезди на Genени, роденденска искра, виножито Захрамај, близнаци магија, цветни спритс и сирена магија.