Едноставно Дејзи 18 18 Среќен Божиќ ирвас декоративно фрлање перница
  • Ново

Едноставно Дејзи 18 18 Среќен Божиќ ирвас декоративно фрлање перница

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со Едноставно Дејзи Среќен Божиќ ирваси за декоративни перници од нашата колекција за разоткривање. Оваа перница ќе додаде стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел и светла. Оваа перница е изработена од мек вртено полиестер и е реверзибилна. Тој е исполнет со надолна алтернатива и е зашиена затворена. Се препорачува чистење на места. Едноставно маргаритка 18 "x 18" Среќна Божиќна ирвас декоративна перница за фрлање : мек вртено полиестер екстериер. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.