Самсон Фарм Фронт-Хароу-Трак Ф- 4- А8
  • Ново

Самсон Фарм Фронт-Хароу-Трак Ф- 4- А8

DEN 1684.96

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фарма пред-харо-патека Ф-2 од Самсон е фарма гума дизајнирана специјално за да обезбеди извонредна влечење, ракување и контрола за различни услови на почвата, истовремено обезбедувајќи минимална набивање на почвата. Одликувајќи се со длабока длабочина на шара, и тешкото соединение обликувано во солиден, агресивен дизајн, гумата обезбедува одлична влажна и сува влечење и отпорност против намалувања и солзи. За крајна издржливост, влечење и долг живот на абење, Форт-патеката на Самсон Форт Ф-2 е Фармската гума за да одговара на вашите потреби. Стока.