Shag Area reg Дебела цврста крем дневна соба лесна за чистење
  • Ново

Shag Area reg Дебела цврста крем дневна соба лесна за чистење

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа луксузна shag има мек куп за да понуди неверојатна удобност. Неутрални тонови и цврста шема за едноставен, глам акцент. Полипропилен со поддршка од јута има значително чувство и е лесна грижа. Природно полипропиленските влакна отпорни на дамки се лесни за чистење. Вакуум на највисоко поставување на купови и забележете чист со вода кога е потребно. Не бели. Се препорачува професионално чистење. Се предлага рампа за килим, продадена одделно. Shag 5x7 Површина дебела (4'5 '' x 6'5 '') Цврста крем дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен стил на бушава со примарна сенка за крем. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.