Начин да го прославиме руно Денот на мајката на жените
  • Ново

Начин да го прославиме руно Денот на мајката на жените

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа маичка за Денот на мајката е мека, удобна додаток на нејзината гардероба во која има фронтот за руно и контраст пред печатење. Не заборавајте : тоа исто така прави одличен подарок за Денот на мајката за неа со својот класичен дизајн на пуловер. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. Манжетни за ребра; капка полите. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Службена џемпер на мајката на жената Мама.