Bmagical Girls Еден печатени костими за капење, 2-пакувања, големини 4-12
  • Ново

Bmagical Girls Еден печатени костими за капење, 2-пакувања, големини 4-12

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еден. Направено. Повторете. Таа е подготвена да направи прскање во базенот, песокот или сурфањето со оваа двојна костими за капење од Bmagical. Овие костими за капење на девојчиња, во шарени отпечатоци и различни дизајни, додаваат малку забава и разновидност во нејзината колекција за пливање и се направени во удобна ткаенина со малку истегнување за да се движат со неа во или надвор од водата. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 едноделни костими за капење. ОМБРЕ ВИЕ ДИСКИ ДОБИВНИ КОСПАНИЦИ : Стил на влечење; Уметнички дела од пеперутка; ленти со шпагети; тонална постава; Пристрасност за пливање на ткаенината за пливање по долните рабови. Карактеристики за капење на печатење во пеперутка : стил на влечење; ленти од крстосница; печатење на пеперутка; тонална постава; Пристрасност за пливање на ткаенината за пливање по долните рабови. Едноделни костими за капење на девојчињата од Бмагичен.