Женски плус големина на чипка за спојување на чипка со долга ракав Туника на врвови со леќички слоевити блузи кошули за жени
  • Ново

Женски плус големина на чипка за спојување на чипка со долга ракав Туника на врвови со леќички слоевити блузи

DEN 303.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис Ако изгледа лежерен изглед ве натера да ги лизете трепките, тогаш оваа лабава маица ќе ви го испрати срцето трепет! Направено во мека и лесна ткаенина, опуштениот стил драпете убаво над вашите облини, додека чипката на чипката по должината на hemline нуди навестување за сладок стил и позајмува слоевит изглед без најголемиот дел. Убава и женствена, овој врв ја усовршува уметноста на шик облекување. Ласкавиот замав и нишање плус меката ткаенина го прават совршен натпревар со удобните хеланки и фармерки. Карактеристики - Избори во боја : сино, темно кафе, црвено, црно - големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl - измислица : 95% рајон 5% спандекс - стил : пуловер - вклопување : боксерски фит за лесно носење - деколте : вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - вратот на екипажот - Врати на екипаж Должина : Должина на колкот - Тип на ракави Тип : Долг ракав - половината : лабава - детали : детали за плетенка - hemline : чипка -исечена полна - пригода : Обична - Погодна сезона : Пролет, есен, зимска ткаенина и нега - 95% Рејон 5% Спандкс - Рачна или нежна машина миење во ладна вода / Не бели / линиски суво вклопување и големина - Стандардна листа со големина на нас, плус големина во големина, ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Вклучен пакет - 1 женска блуза направена од 95% рајон 10% спандекс, термичка ткаенина со мека рака и одлично истегнување го прават совршен врв да се носи сам или како слој за топлина . Оваа замав е за сите женски детали : опуштена , ласкава силуета на пламен. Вратот на екипажот. Долги ракави. Чипка-исечена полите. Подолга должина за дополнителна покриеност и удобност . Донесете поп боја на вашата зимска гардероба со овој бујно врвот со детали за чипка. Полираниот изглед и чувството го создадоа совршен стил на ласкање за вашата дневна облека. Оваа обична туника во зимските сезони во пролет/есен. Тужба за обична/работа/датум/породилно/викенд/забава/излегување итн.