Кралот Оскар без кожата и безбојни филети во маслиново масло, 4. Оз може
  • Ново

Кралот Оскар без кожата и безбојни филети во маслиново масло, 4. Оз може

DEN 43.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Скуша без кожа и безбој во маслиново масло : гурмански квалитет, филети со највисоки вкусови на диви северноатлантски скуша во чисто маслиново масло. Тотално уникатно. Совршена, лесна и тендерска замена за туна!. Премиум квалитетен морска храна од 1902 година : Кралот Оскар исклучиво користи помала северноатлантска скуша за поблаг вкус, подобра текстура и филети за супериорен квалитет. Одржливо диви фатени. Не-ГМО проект потврден. Рачно спакувано за најдобар квалитет . едноставна, ниска јаглерод, удобна супер храна : омега-3С, богата со протеини, калциум, витамин Д, железо. Не-ГМО проект потврден, без глутен, нула шеќери, нула јаглени хидрати, нула транс масти. Подготвено за јадење . Сертифицирани BPA-NI, рециклирачки, лименки со лесни лименки : Сертифицирани BPA-NI (без БПА што се користи во производството), рециклирачки алуминиумски лименки со уникатни, без-меси, лесни ливчиња. Кралот Оскар без кожата и без безобразни филети во маслиново масло, 4,05 мл : без глутен. Не-Гмо. Health Healthy Omega-3.