Екстремен м -р 3006. Двојно USB на морско одделение со волтметар - сина дисплеј
  • Ново

Екстремен м -р 3006. Двојно USB на морско одделение со волтметар - сина дисплеј

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Extreme Max Double USB со волтметри го прикажуваат напонот во живо на вашиот систем од 12/24 волти со еден светла, лесна за читање дисплеј, заедно со обезбедување на две USB порти со излез од 4.2 A за сите ваши апликации за полнење. Инсталирајте во вашиот брод, автомобил, RV или каде и да имате систем од 12/24 волти. Вметнувајќи се во дупка од 1-1/8 ”, двојниот USB волтметар се заклучува на место без дополнителни алатки. Пластичната конструкција отпорна на временските услови се држи во елементите и обезбедува професионален, чист изглед во секоја апликација. Покажете го напонот во живо на вашиот систем од 12/24 волти во еден светла, лесна за читање дисплеј. Се одликува со две USB порти со излез од 4.2 A за сите ваши апликации за полнење. Инсталирајте во вашиот брод, автомобил, RV или каде и да имате систем од 12/24 волти. Пластичната конструкција отпорна на временски услови се држи во елементите и обезбедува професионален, чист изглед во секоја апликација. Потребна е дупка од 1-1/8 ”.