Сребрени фармерки копродукции плус големина најбарана средно кревање на нозе фармерки со големина на половината со 12-24
  • Ново

Сребрени фармерки копродукции плус големина најбарана средно кревање на нозе фармерки со големина на половината

DEN 399.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Co. Silver Jeans Co. Најбарано средно издигнување на фармерки со нозе плус големина - најбараниот може да се пофали со универзално ласкаво, средно растојание со совршено контурирана лента за половината што спречува да се отвори. Изработено е со ткаенини за истегнување кои овозможуваат максимален флекс и е во согласност со вашата форма. Плус, се одликува со уникатно дизајнирана шема што ја крева и крева задната страна. Прави фармерки со нозе со темно миење на индиго; Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. 11,5 '' среден пораст; 29/31 '' Inseams; 14 '' Отворање на нозете.