Телефонска ракавица за возрасни во езопарен возење pfd, животна јакна и елек, унисекс, среден, црна
  • Ново

Телефонска ракавица за возрасни во езопарен возење pfd, животна јакна и елек, унисекс, среден, црна

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Возрасна ракавица на Body Grove PFD. Тоа е усогласено UL/ULC одобрено и уникатен стил го прави совршена опција на водата. Овој елек во стилот на изведба се прицврстува на вашето тело и овозможува оптимална маневрирање. Loveе го сакате тоа е дише, лесен и флексибилен надворешност. Кога основната опрема е дизајнирана со перформанси и удобност во умот, ја добивате оваа индустрија водечка PFD. Големината на оваа PFD е средна унисекс и црна боја. Имајте го најдобриот ден надвор на вода со нараквицата на телото над PFD, ќе ви биде драго што направивте! Наменето за активниот спортови на вода Афизиадо. Два тешки ремени со трајни токи за брзо ослободување. Скриени ленти за токи на задната страна. Надворешна обвивка на Евопрена за удобност, флексибилност и издржливост. Издржлив ykk само заклучување патент за безбедност. Боја : Црна. Нов 17-панел анатомски дизајниран елек со високи перформанси. Заболената мека NBR пена (предна) флотација за максимална удобност и намален дел. Стратешки поставени панели за одвод. Продолжено, контурирано тело за намален дел и максимална флексибилност. Големина : Унисекс за возрасни.