Chaps Men's Short Schoot Slub Pocket Tee, големини XS-4XB
  • Ново

Chaps Men's Short Schoot Slub Pocket Tee, големини XS-4XB

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секојдневно основно е подобро. Овој џеб џеб од Chaps е цврсто и сигурен парче направено во мека мешавина од памук, обезбедувајќи ви удобност и стил во текот на целиот ден. Носете го соло спарено со омилените шорцеви или поставете го под кошула со копче додека го комплетирате изгледот со фармерки од тексас. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : екипаж; Chaps Crest везови на џеб. Машки кратки ракави со џеб од џеб од поглавја.