Равенсбургер Менхетен мапа сложувалка
  • Ново

Равенсбургер Менхетен мапа сложувалка

DEN 799.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Равенсбургер Менхетен мапа сложувалка (1000-парчиња) .Сис во 1891 година ги правиме најдобрите загатки во Равенсбург, Германија. Наше внимание е на деталите што го прави најголемиот бренд за загатки во светот. Ние користиме исклучиво развиена, екстра дебела картон и го комбинираме ова со нашата фина, постелнина структурирана хартија за да создадеме слика без сјај за квалитет што може да го почувствувате. Нашите алатки за сечење челик се дизајнирани и изработени со рака. Ова осигурува дека ниту две парчиња не се слични и гарантира совршено вклопување. Забава за целото семејство и тоа прави одличен подарок. Менхетен Newујорк. Загатка од 1000 парче. Завршена големина : 27 "x 20". Равенсбургер Премиум загатка со технологија Soft Click. Препорачано за возраст од 10 и повеќе години.