Скоро природен вештачки аранжман на Гербер Дејзи во црна вазна
  • Ново

Скоро природен вештачки аранжман на Гербер Дејзи во црна вазна

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оставете го сонцето да заблеска и да се загрее во вашиот дом со овој вештачки аранжман за маргаритка на Гербера. Повеќе маргаритки кои се 17 инчи во висина стојат тесно заедно во кревет од мов, создавајќи бујна дисплеј. Со вклучена црна вазна, овој украс може да ги осветли сите темни или празни простори. Можете да го решите на крајната табела помеѓу вашиот кауч и столот со темна ламба за да го надополни изгледот. • H : 17 in. W : 9 in. Д : 9 во • Ги осветлува темните простори во дневна соба • Содржи многу разиграни маргаритки • Внимателно изработени за животен изглед • Доаѓа во црна вазна • Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено • Свила цветни аранжмани се произведуваат со употреба Синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед.