Г -дин Кејт Ефи, фиока, сива
  • Ново

Г -дин Кејт Ефи, фиока, сива

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете го тонот за квинтесенцијална оаза во спалната соба со неапологетски зачудувачка колекција на Ефи од г -дин Кејт. Целосно сме убедени дека никогаш не можете да тргнете наопаку со неутралите и меките палети на бои кога Serenity е посакуваниот резултат. И, да се соочиме, сите би можеле да искористиме малку повеќе смиреност во нашите животи. Со нејзините смирувачки нијанси на сива и бледо розова, Ефи ве маме со нејзиниот шарм и ве примами да се развивате после долг ден. Големи фиоки во форма на накит со фронтови за фиоки за намалување на перница, украсени со влечења со затворено злато, нудат шест идеални прегради за сите ваши убави работи. Облеката за фиоки „Ефи широк 6“ е направен од ултра-оддалечен насликан MDF, со метална рамка обложена со златен прав, и завршена од сите страни. Додадете го тапациран столче за акцент и ефи -ноќна ноќ во вашиот ансамбл во вашата спална соба за да ги засилите мирни вибрации. Совршено за вашата естетика : Гроздобер еклектичен, необичен/чуден, глам. Не сте сигурни како да го дефинирате вашиот стил? Земете го г -дин Кејт "Кој е мојот естетски? " Квиз! https : /// whats-my-aesthetic/ г-дин Кејт Ефи 6 фиока, сива го постави тонот за квинтесенцијална оаза во спалната соба со неапологетски зачудувачка колекција на Ефи од г-дин Кејт. Одликувајќи се со смирувачки неутрали и меки палети на бои. Достапно во сива и бледо розова. Големи фиоки во форма на накит со фронтови за фиоки за намалување на перница, украсени со влечења со затворено злато, нудат шест идеални прегради за сите ваши убави работи. Изработена од ултра избришан MDF, со метална рамка обложена со златен прав и заврши од сите страни. Додадете го тапациран столче за акцент и ефи -ноќна ноќ во вашиот ансамбл во вашата спална соба за да ги засилите мирни вибрации. Совршено за вашата естетика : Гроздобер еклектичен, необичен/чуден, глам. Се испорачува рамно во една кутија. Потребно е собрание. Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат. Собрани мерења : 53,95 "W x 19" D X 32.2 "H. Мерења на фиоки : 24" W x 13.27 "D X 5,7" H . Единица Собрана тежина : 132,8 bs. Максимална тежина капацитети : Топ : 75 фунти. Фиоки (секоја) 15 фунти . Вклучена е ограничена гаранција од 1 година. Комплет за прицврстување на wallидот е вклучен за да го чувате вашето семејство безбедно.