Бела Вита Сибил Втори пумпи за отпадоци
  • Ново

Бела Вита Сибил Втори пумпи за отпадоци

DEN 598.56

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исклучителен геометриски дизајн на сечење го истакнува Сибил II од Бела Вита. Оваа тесна пумпа за празнење на пети е обликувана на пета за маче-десно со тренд, создавајќи многу женствена силуета. Вкусна тока се прилагодува за совршено вклопување и има скриена гума што се протега додека одите. Индолата е ублажена за непобедлива удобност. 1,75 "потпетица за маче. Прилагодлива пумпа за прашка. Уникатен дизајн на перфици. Дарежливо залепена влошка. Затворање на тока.