Едноставно бидете женски плус големина Tencel Vest Top
  • Ново

Едноставно бидете женски плус големина Tencel Vest Top

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој лесен за носење Tencel Vest Top е супер мала тежина и совршен додаток на вашата летна гардероба. Одликувајќи се со прилагодливи ленти и во мека ткаенина од Тенсел. Едноставно биди. Women'sенска плус големина. Елек. Прилагодливи ленти. Мека ткаенина на Тенсел. Лесно чувство. 100% лиоцел. Машина за перење.