Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, бледо злато
  • Ново

Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, бледо злато

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 14 " Бледо злато модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција на монограми. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.