Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клучни карактеристики и придобивки : Life Complement на координирана во боја Вашиот личен стил со избор на бои или карактеристична шема со прилагоден акцент . капацитивна тастатура и мултимедијална копче за интуитивна интеракција со капацитивни мултимедијални клучеви, кои осветлуваат кога се допираат . Dell Exclusive Wi-Fi Catcher Find Безжична мрежа без дури и да го напојува вашиот систем . Blu-raydiscover извонредна слика и квалитетот на опкружувачки звук со Blu-ray диск, во кој има скоро 6x резолуција на сликата на ДВД, плус интерактивни менија, игри и карактеристики на филмови . HDMIWIT HDMI порта, можете да уживате во високо-дефративното искуство на вашиот телевизор со користење на вашиот лаптоп како вашиот Blu-ray Disc Player . Gigabit со голема брзина Ethernet Experience Брзаната брзина на Gigabit Ethernet . Опкружувачки звук се аудиоимирси со достапен театарски стил Звук аудио . што е вклучено : Dell Studio 1536. Батерија со 6 клетки.