Затемнување на самара затемнувања за единечна завеса, панел за завеси, 63, 63, 63
  • Ново

Затемнување на самара затемнувања за единечна завеса, панел за завеси, 63, 63, 63

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доживејте ја тишината, темнината и убавината на третманите со прозорци на затемнување на еден вид, заштеда на енергија, заштеда на енергија, намалување на бучавата за затемнување и вредности каде што функцијата исполнува стил. Затемнувањето на термичките завеси се дизајнирани да блокираат над 99 проценти од светлината и да го намалат несаканиот шум за да можете да добиете подобар ноќен сон. Овие класични термички завеси поддржани од пена обезбедуваат крајна изведба на затемнување, истовремено помагајќи да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. Закачете ги во вашата дневна соба за подобро гледање на ТВ или во расадник или детска соба за да останете несакана светлина и бучава. Користете две панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Направено во Кина со 100% полиестер. Eclipse Samara Seaglass Green Blackout Grommet единечен завеса панел, 42 "x 63" се продава како единечни панели. Намалување на светлината. Намалување на бучавата. За заштеда на енергија. Текстуралниот дизајн на тон-тон обезбедува алтернатива на цврсти завеси. Закачете ги во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, расадник или детска соба. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Користете 2 панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Достапно во повеќе големини и бои. . 100% полиестер/грижа : машина за миење ладно, суво на линија; Не бели. Направено во Кина.