Колекционерски куршум кафеав
  • Ново

Колекционерски куршум кафеав

DEN 1071.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворено : 5 "; Блејд : 3.625 " L 440 не'рѓосувачки L стандарден раб l огледало полски финиш; Други информации : Inlay Shield l Никел сребрени врвови. Костени кафеави рачки со коска од коска. Само 5000 произведени. Сертификат за автентичност. Бокс. Колекционерски Bullet 2017 Bullet Brown.