Балтимор Равенс 9 '9' 2-тон шатор за крошна на ногата
  • Ново

Балтимор Равенс 9 '9' 2-тон шатор за крошна на ногата

DEN 3679.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако барате да ја покажете вашата посветеност на Балтимор Равенс додека уживате во некоја акција на задната врата, тогаш оваа крошна со директно нозе од 9 'x 9' е токму она што ви треба! График Балтимор Равенс носи внимание на вашиот тимски дух, додека нејзините 81 квадратни метри сенка и тркала за носење на тркала носи многу практичност. Ова е повеќе од секое старо парче Балтимор Равенс; Тоа е совршен додаток за да се одржи забава на Game Day. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 50% полиестер/50% челик. Во прав обложена челична рамка мери приближно 28мм х 28мм. 74 "Висина на влезот на настрешницата. 81 квадратни метри на сенка. 108" Висина на врв. Вклучува кутија за носење на логото на тимот. 4 големи логоа на тимот - 2 на врвот и 2 на стреата. Мери приближно 9 'x 9'. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Рашири.