Време на одмор 200 броеви со висока густина нето Божиќни светла, јасни, квадратни метри
  • Ново

Време на одмор 200 броеви со висока густина нето Божиќни светла, јасни, квадратни метри

DEN 351.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осветлете ја работилницата на Дедо Мраз оваа сезона на празници со чисти нето -светла за висока густина на празникот. Овој нето-светлосен сет со висока густина пакува во двојно повеќе од светлата во иста количина простор за неверојатен дисплеј. Само што да го осветлите вашиот дом, можете да поврзете до четири сета од овие нето светла за вкупно осветлена површина од 16 стапки. Овој празничен сет на светлина е одличен за внатрешна или надворешна употреба, од осветлување грмушки и дрвја до создавање на позадина на фото. Совршено за украсување на вашата куќа или двор за забави или кароли, зелената жица е помалку видлива против гранките, грмушките и уредувањето за суптилно украсување, а мрежата ќе остане осветлена дури и ако една сијалица изгори. Направете ја вашата куќа најмногу празнична во градот оваа година со чисти нето -светла за висока густина на одмор. Време на одмор 200 броеви со висока густина нето Божиќни светла, јасни, 16 квадратни метри : светло со висока густина вклучува двојно од светлата во иста количина простор. Осветлена област 4 'x 4'. Користете затворено или на отворено. Поврзете се до 4 комплети. Зелената жица е помалку видливо уредување. Одлично за забави за одмор и украсување.