Доминантни чевли за бејзбол доминант
  • Ново

Доминантни чевли за бејзбол доминант

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со новата доминантна AS, Mizuno создаде вистински чевли за сите површини, дизајниран да ги зголеми перформансите на вистинска трева, вештачка трева и сите вообичаени површини во затворен простор. Дизајнерите на обувки на Мизуно ги анализираа насоките на нозете на играчите и точките на притисок додека играа на целосен спектар на површини за да инженерираат висока, густа, мулти-насочена конфигурација на обетка. Удобно, стабилно и навистина иновативно, доминантно како што е најразновидниот чевел во бејзболот. Високи, густи, мулти-насочени столпчиња : Инженерски за да се зголемат перформансите на специфични движења на бејзбол и мекобол на широк опсег на површини за играње . столпчиња во форма на L : за засилена зафат и помалку деформација . Ева Мидал.