Патрола, вистинско метално колекционерско возило со умирање, филмска серија 1: скала
  • Ново

Патрола, вистинско метално колекционерско возило со умирање, филмска серија 1: скала

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Патрола PAW : Филмот Вистински метални возила се тука! Трка за спасување побрзо од кога било и создадете свои возбудливи мисии инспирирани од филмот. Овие метални возила од 1 : 55 скала изгледаат исто како елегантните градски возила на Патрол од Големиот екран. Со автентични детали за филмот и графики, работни тркала и метален материјал за умирање, вистинските метални возила се подготвени за брзи спасувања во градот Авантура! Притиснете го возилото со рака или стартувајте го напред за брзи брзи авантури! Секое кученце е обликувано во своето возило со уши што се враќаат на ветрот, тргнувајќи кон спасувањето! Со толку многу патрола на шепа вистински метални возила за собирање, од класична до морска патрола, децата можат да уживаат во сите свои омилени возила од шоуто - и сега од Патрола на шепа : Филмот! Лесно е за децата да ги следат своите патроли на PAW True Metal Collection со скенирање на QR -кодот на задниот дел од пакетот за да го видат постерот за колектори. Секоја патрола на шепа : Филмот Вистинско метално возило е приближно 3,3 ин. (L) x 1,5 in. (W) x 1.8 in. (H). Paw Patrol True Metal Toys For Kids се совршен начин да се донесе возбуда на шепа патрола во филмот дома! Зачувајте го денот со патрола на шепа : Филмот Вистински метални колекционерски возила! Автентична PAW Patrol Toy Car : Со детали за филмот, графики, работни тркала и метален материјал, вистинските метални возила од 1 : 55 изгледаат како елегантни градски возила на Патрол од филмот!. Вистински работни тркала : Со работни тркала, овие патролни возила PAW можат да се натпреваруваат до спасување! Секое кученце доаѓа обликувано со уши назад-притиснете ги заедно или стартувајте ги напред за штеди со голема брзина!. Толку многу да соберат : има свет на вистински метални возила за играње, вклучувајќи класична и морска патрола, супер ретки и многу повеќе! Децата можат да го скенираат QR -кодот на пакетот за да го видат постерот за колекционери . Забавни играчки за 3 -годишни момчиња и девојчиња : PAW Patrol True Metal Cars Cars се одлични подароци за деца на возраст од 3 и повеќе години. Патрола PAW : Филмот Вистински метални возила се приближно. 3.3 in. (L) x 1.5 in. (W) x 1.8 in. (H) . Вклучува : 1 Вистинско метално возило. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години . опфатени со посветеност на магистерската грижа за спин. Ако имате проблем со спин мајсторски производ што го купивте од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи спин мајсторот не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што се продаваат од неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, заложбата за нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Заложбата за нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајни корисници. Исто така, може да се бара да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ за да го вртите мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин мајстор го задржува правото да ги потврди информациите, да бара валиден доказ за купување и да го негира барањето по своја дискреција.