Shortsорџ Машки и големи машки 9 ебо -шорцеви со стрии
  • Ново

Shortsорџ Машки и големи машки 9 ебо -шорцеви со стрии

DEN 431.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стеблата за пливање на е-табла на Georgeорџ се одличен додаток на вашата летна гардероба направена во мека ткаенина за брзо сушење. Е-таблата, или продолжената табла, должината на должината на или малку над коленото и има полу-еластична лента за половината со прилагодливо влечење за удобно вклопување. Исклучиво на. Материјал : тело : 58% рециклиран полиестер/32% полиестер/10% спандекс; Кратка мрежа : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Полу-бек еластична лента за половината со функционален цртеж; брзо сушење; UPF 50+, истегнување ткаенина. Машка е -табла плива стебла од Georgeорџ.