Март транспарентен кафез со птици со играчки, брадавици и чаши за храна, бело
  • Ново

Март транспарентен кафез со птици со играчки, брадавици и чаши за храна, бело

DEN 1023.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

L18.5 "X W14 " X H32 "Bird Cage со хоризонтално растојание од шипката од 1,3 см/0,5 " Случајно служи како простран и безбеден дом за мали птици како буги, канари, bубовници и фина. Транспарентниот кафез за птици за мали птици е изработен од антирустична обложена со боја обложен со метал и лесна, но цврста пластика, обезбедувајќи безбедна животна средина за вашите пријатели со пердуви. Долниот штанд за тркалање го крева кафезот до пристојна висина што е удобно да се провери на птиците додека обезбедува дополнителен простор за складирање на додатоци за птици. Материјал : Пластика за миленичиња, пластика АБС, ПВЦ пластика, железо. Додаток : 4 чаши за храна/вода, 3 дувли, 2 играчки. Растојание на лентата : 1,3 см/1/2 ". Севкупна димензија (со затворен врв) : 47x35.5x81cm/18.5x14x32" (LXWXH). Севкупна димензија (со врвно отворено) : 47x35.5x95cm/18.5x14x37.5 "(lxwxh). G. W. : 7kg/15.3lb. Забелешка : Ве молиме, дозволете грешки од 1 CM/0,5" заради рачни мерења . овој кафез е дизајниран за мал птици. Ве молиме, проверете дали овој кафез е погоден за вашите птици пред да поставите нарачка. Ви благодарам.