Trolls Girls Poppy Light Up Canvas Canvage Sneaker
  • Ново

Trolls Girls Poppy Light Up Canvas Canvage Sneaker

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето дете ќе се чувствува како дел од шоуто во овие тролови афион да осветли платно, обични патики! Бело платно горно со шарени срца, афион графички и графичка вистинска хармонија “на каишот. Црвените светкави светла со секој чекор ќе го движат вашето мало девојче. Дизајнирано со бездетни ги прави овие совршени секојдневни чевли за вашето дете. Шарени еластични ленти и затворање на кука и јамка ги прават овие чевли лесни за вклучување и исклучување. Вашето мало девојче ќе сака да ги покажува овие патики во скејт -стил насекаде! Затворање на кука и јамка. Мулти-обоени ленти. Бели/розови светла за движење.