Скелетот на Мармонт Хил Т-РРЕ Рамениот wallиден уметност
  • Ново

Скелетот на Мармонт Хил Т-РРЕ Рамениот wallиден уметност

DEN 638.40

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој T-Rex скелет врамен wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Marmont Hill T-Rex скелет врамен wallиден уметност : врвен квалитет giclee отпечаток на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.