Здрава догма Имунистат Критична грижа, брои
  • Ново

Здрава догма Имунистат Критична грижа, брои

DEN 239.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Догма е основана меѓу група или организација и се одржува како авторитативно верување. Ние веруваме дека сè што ги храните вашите миленици треба да биде природно и корисно за одржување на здрави тела. Ние продаваме само производи со највисок квалитет, осигурувајќи се дека нашите клиенти добиваат најздрава храна, третмани и додатоци на располагање. Ова е нашата догма; Ова е она за што стоиме. Здрава догма е семејна и управувана деловна активност. Ние секогаш сме единствени што ги контролираат нашите производи, без да известуваат инвеститори или акционери, што обезбедува конзистентност и квалитет за вас. Сите наши состојки се добиени во САД и секој производ е спакуван во нашиот објект во Мичиген. Здрава догма имунистат Критична нега, 100 брои.