Reе женски жесток легла со Reebok, со 25 inseam и задниот џеб
  • Ново

Reе женски жесток легла со Reebok, со 25 inseam и задниот џеб

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fierенски Hightersенски Hightrise 7/8 на Reebok со 25 ”inseam и задниот џеб е дизајниран да се движи додека се движите! Овие активни хеланки се токму она што ви треба за интензивни вежби. Високите хеланки од жените од Рибок се совршени за јога, трчање и сè што е помеѓу. Ткаенината за влага за влага ја задржува потта за да можете да продолжите да вршите удобност низ вашите комплети. На хеланките се карактеризираат со симпатична лого за печатење, за да можете да се чувствувате сигурни додека го продолжувате вашиот потег! Направено од 78% полиестер, 22% спандекс. Џеб на половината од грб. Висока/висока половината. 7/8 нозе. 25 "inseam.