Пустината на Туфи, трајно полнети со кучиња од жаба со внатрешна пискалка, зелена боја
  • Ново

Пустината на Туфи, трајно полнети со кучиња од жаба со внатрешна пискалка, зелена боја

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пустината на Туфи, трајно полнети со кучиња од жаба со внатрешни пискавици, зелена боја. Пустинска играчка за кучиња на Туфи е идеална играчка за интерактивна игра со кучиња. Оваа играчка со кучиња во форма на зелена боја, жаба е полнета со безбедно, нетоксично влакно и има пискалка во внатрешноста на која е покриено со заштитно покритие во неверојатно настан на вашето куче гризе во јадрото на играчката. Составена е од три слоја на материјали : меко руно, материјал за багаж од индустриско одделение и пластична обвивка во центарот што го прави исклучително издржлив. Неговата мека надворешна ткаенина не само што осигурува дека е нежно на забите и непцата на вашето куче, туку помага и да ги одржувате домашните мебел за гребење и скенирање без да го направат одлично за игра во затворен простор. Исто така, може да се лебди, што го прави одличен додаток за базен за вашето куче. Исто така, има заштитно мрежење околу надворешниот раб за дополнителна издржливост, со што ова е исклучително издржлива играчка за кучиња за игра на отворено и затворено. Tuffy Desert Preshog Dog Toy, зелена : Издржлива играчка за кучиња. Лебди во вода. Машина што се мие. Зелена боја. Трислојна ткаенина. Squeaker пораби во торбичка за дополнителна безбедност. Одличен затворен и надвор. Одлично за обука. Нема да ги повреди забите и непцата. Машина за перење.