Време и време женски кадифен џемпер од пуловер на вратот
  • Ново

Време и време женски кадифен џемпер од пуловер на вратот

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од време се лизгате на овој удобен кадифен џемпер и венчанете со ладен кравји врат за и лесен, но зголемен изглед. Без напор стил и бесконечни можности, избирајте помеѓу мешавина на отпечатоци и цврсти бои за да создадете совршена облека. Исклучиво на. Материјал : 56% памук/24% акрилик/12% полиестер/8% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : тешка тежина. Деколте : Каул врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Плетен џемпер од вратот за жени за жени од време и Тру.