Тајни богатства женски плус полу-нетранспарентни чорапи на коленото, пакувања
  • Ново

Тајни богатства женски плус полу-нетранспарентни чорапи на коленото, пакувања

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чорапите на коленото на тајното богатство ви прават еден чекор понапред со елегантна полу-нетранспарентна завршница. Пар со паметни панталони за класичен изглед или прикажете ги под омиленото мини здолниште. Полу -непроирен. Големина на чорап 9-11; Се вклопува во големината на чевлите 4-10.5. 99% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина Полу-непроирни чорапи на коленото-ХИ за жени од тајни богатства.