Чудо нација за девојчиња за бебиња и мали деца, со големина, големини 12м-5Т
  • Ново

Чудо нација за девојчиња за бебиња и мали деца, со големина, големини 12м-5Т

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земете го ова за вртење! Облеканиот фустан на девојчето на бебето и детето на чудо на нација е сè што е симпатична со разрешена силуета во која има метални детали. Еластизиран тркалезен врат. Кратки ракави. Еластично отворање на грбот. Ниво на силуета. Самостојна вратоврска. Нарачани со топон. 99% рајон/1% памучен топон и металик навој. Машина за перење. Увезени. Облечен фустан за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.