Coverking - USCA Universal Fit Bucket Camo Mase Print Seat Cover - Камо
  • Ново

Coverking - USCA Universal Fit Bucket Camo Mase Print Seat Cover - Камо

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзалното покритие на Мода напред, универзално седиште не само што има високо квалитетни и издржливи материјали, туку и ви ги носи врвните модни трендови низ целиот свет. Покривот на седиштето ја освежува внатрешноста на вашето возило додека истовремено штити од дамки, истури, нечистотија, избледување и миленичиња коса. Одделот за истражување и развој измери безброј ентериери на возилото за да ви донесе еден од најдобрите корисни универзални капаци на седиштето. Тоа навистина се вклопува како ракавица “. Пакетот содржи 1 универзален капак на седиштето на корпите. Направено од висококвалитетна неосупремска ткаенина за заштита, удобност и издржливост. Универзалното капаче за седиштето на седиштето ќе одговара на повеќето седишта за корпи, е лесен за инсталирање и е прифатлива алтернатива на кориците за сопствени седишта. Премиум дизајн и конструкција за издржливост со поддршка на седиштето за истегнување за Snug, без фитли за лизгање и целосен изглед на финишот. Не за употреба на седишта со странични воздушни перничиња. Секое покритие на седиштето се продава индивидуално.