Примарно злато Карат жолто злато распнување шарм на кабелскиот ланец
  • Ново

Примарно злато Карат жолто злато распнување шарм на кабелскиот ланец

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете ја вашата вера и машки стил со овој 14 ѓердан од Charm Charm Charm Lellow Gold Gold Charm. Овој зачудувачки шарм од 39x24mm има висока полирана завршница за сјај за очи. Совршен подарок за себе или за најблиските, овој текстуриран ѓердан доаѓа со 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на јастог. , Texture DGender : unisexchain clasp : clawmetal од јастог : Голдголд Карат : 14 Каратметал Боја : Yellowharm со димензии на кауција : 39мм x 24mmchain Димензии : 18-инчен x 1,4mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подарок Давање.Харм Земја на потекло : Соединетите држави на државата земја на потекло : Јужна Африка 14kt жолто злато распнување шарм : Solidcast Design Polisted Finishtarted in 14kt жолт Goldopen Backlobster Claw затворање18 ”ланец.