Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats for GMC New Sierra 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, сива
  • Ново

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats for GMC New Sierra 2011, компјутер, целата временска заштита за

DEN 1711.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено вклопување : вашиот автомобил за автомобили се исечени со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот GMC New Sierra подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоко жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци во уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Од кал и лесно избришете или исплакнете чист . супериорен автомобил со временски перформанси МАТИ : Направени од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, панталони без БПА, панталони се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76ã ° F (-60ã ° C) . Дизајн на лизгање : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за Вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2011 GMC Sierra и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.