Toshiba PA1456U-1SN носат случај за 16 тетратка
  • Ново

Toshiba PA1456U-1SN носат случај за 16 тетратка

DEN 511.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Toshiba PA1456 U-1 SN6 Случај за носење за 16 "Тетратка, неопрено тело Toshiba PA1456 U-1 SN6 за носење на тетратка за 16" тетратка дизајнирана за тетратка. Случајот за носење за лесно патување. Случај направен од неопренови материјал што осигурува дека вашиот омилен гаџет е безбеден. За гаџетот до 16 "екран.