Terra & Sky Women's Plus Sime Ribbed Tee и Ribbed Tank фустан, 2-пакет
  • Ново

Terra & Sky Women's Plus Sime Ribbed Tee и Ribbed Tank фустан, 2-пакет

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Два фустани, една ниска цена .. Резултат! Овој екипаж на Тера; стил на пуловер; кратки ракави со трим со зелена салата; должина на миди; полите на зелена салата; ребрести текстура; нелиран. Фустан 2 Карактеристики : тенок вклоп; деколте за лажичка; стил на пуловер; без ракави; должина на миди; нелиран. Plusенски плус големина и резервоарот и резервоарот 2-пакет од Terra & Sky.