од деклалон - машка конвертибилни панталони за пешачење МХ
  • Ново

од деклалон - машка конвертибилни панталони за пешачење МХ

DEN 543.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преземете ги првите чекори во планините со 2-во-1 пешачки пантолони кои се претвораат во шорцеви! Willе ја цениме нивната леснотија и области за истегнување за поголема леснотија на движење. Слобода на движење : Полу-еластична половината, истегната површина на колената и над задникот . Дишеност : Лесна синтетичка ткаенина што ја фаќа потењето од телото . Лесна : тежина : 9,2 мл во големина M. Лесна ткаенина што не се држи до Кожата . Брзо суво : Синтетичка ткаенина за дишење и брзо сушење . разноврсност : панталони кои можат лесно да се претворат во шорцеви со помош на патент . спортско вклопување со многу слобода на движење. Полу-еластична лента за половината, јамки на ременот . 2 џебови со рака, 1 страничен џеб со патент. Истегнете панели над задникот и на колената за максимална слобода на движење. Прес -јамки на ременот на обемот . Времето на сушење го мери капацитетот на ткаенината да се исуши брзо откако ќе се навлажни, според стандардизиран протокол. Влијанието на животната средина на производот се пресметува во текот на целиот животен циклус користејќи различни индикатори. Општо е обезбеден целосен рејтинг на ABCDE за да ви помогне лесно да ги идентификувате производите со најдобрите перформанси на животната средина со споредување на производи од ист тип едни со други (маици, панталони и ранци) декланот е доброволен актер во овој процес на обележување на животната средина. За дополнителни информации : http : ///.