Заменски сензор за REPH MAP компатибилен со 2003- Honda Accord 2006- Acura TS 4Cyl 6Cyl 2.4L 3.0L
  • Ново

Заменски сензор за REPH MAP компатибилен со 2003- Honda Accord 2006- Acura TS 4Cyl 6Cyl 2.4L 3.0L

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Дел Број : AS430 Warranty : 1-годишна неограничена милест гаранција за сенсформски производи од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашата оштетена или старост фабрика за патети with the following vehicles : Acura2005-2008 RL Base2008 RL Elite2005-2006 RSX (submodel : Base, Type-S)2005-2008 TL Base2007-2008 TL Type-S2006-2008 TSX Base Honda2005-2007 Accord Hybrid2006 Accord LX Special Edition2007 Accord Special Edition2006 -2007 Пакет за вредности на договор2003-2007 Договор (подмодел : екс, LX) 2005 договор (подмодел : DX, SE) 2009-2011 Civic Hybrid-L2008 Civic Mugen SI2006-2011 Civic (Sumbodel : Hybrid, SI) 2005-2006 CR-V (подмодел : EX, LX, SE) 2007-2009 Елемент (подмодел : EX, LX, SC) 2007-2008 Fit (подмодел : Base, Sport) Fit (Submodel : DX, LX) 2005-2006 Odyssey (Sumbodel : EX , Ex-L, LX, Touring) 2005-2008 Пилот (подмодел : EX, LX) 2008 пилот (подмодел : EX-L, SE-L, Special Edition, Value Package) 2007-2008 Ridgeline RTX2006-2008 Ridgeline (подмодел : Подмодел : RT, RTL, RTS) 2008 Ridgeline (подмодел : EX-L, LX) Број на размена на размени : AS430 Fits Select : 2003-2007 Honda Accord Ex 2005-2007 Honda Pilot Ex 2006 Honda Odyssey EXL 2006 Honda CR-V EX 2005 Honda Odyssey Van 2005 Honda CR-V SE/EX 2006 Acura 3.2 TL 2005.2007-2008 Acura TL 2008 Honda Fit Sport 2006-2008 Honda Ridgeline RTL 2007 Honda Fit S 2008 Honda Pilot VP 2006-2008 Acura TSX 2006-2010 Honda Civic Civic Hybrid 2007 -2009 Honda Element Ex 2005-2008 Acura RL 2005-2006 Acura RSX 2011 Honda Civic Si и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.