Едноставно излитена шик кабана лента со меки измиени микрофибер со меки микрофибер, кралица
  • Ново

Едноставно излитена шик кабана лента со меки измиени микрофибер со меки микрофибер, кралица

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете класична, но суптилна шема на вашата постелнина со едноставно излитена сет на ленти за ленти од кабана. Акварелската лента во сонувачкиот пастел розов тон во боја ќе додаде шармантна естетика во вашата спална соба. Ултра-меки измиени микрофибер, пастелна боја и класична шема на ленти од кабана се соединуваат за да ви дадат чувство на спиење меѓу облаците. Секој едноставно излитена сет за ленти со ленти од кабана вклучува вграден лист, рамен лист и кутија за перници и е достапен во големини на близнаци, полни, кралици и крали и крали за да може лесно да се најде најдоброто вклопување за вашиот простор за постелнина. Совршено комплиментирајте го вашиот ватенка или удобник поставен со едноставно излитена сет на ленти за ленти од кабана. Едноставно излитена сет на листови во форма на шик, достапни обрасци вклучуваат лаванда калико, лента од кабана, мон ами, попрскувања и цветни бонбони. Достапно во големина на близнаци, полна, кралица и крал. Измешајте и совпаѓајте се со едноставно излитени шик ватенка и удобни комплети. 100% полиестер. Увезени од Кина.