Респирајте го умерено - женско - црно
  • Ново

Респирајте го умерено - женско - црно

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој модел за жени е подеднакво погоден за урбано патување или возење надвор од градот. Имајќи поголема ширина од нашиот атлетски модел, на тој начин обезбедува неспоредлива удобност за возење велосипед во умерена позиција на возење. Ројалгел? Подлогата гарантира дека врвовите на притисокот се намалени до 40%, а специјалниот канал за вентилација ја подобрува циркулацијата на воздухот во близина на точките на контакт на возачот, предизвикувајќи температурата на околината да остане ниска и во топло време и на долги растојанија. Латералните стражари за измама се дополнително додадени за да се спречи оштетување на текстилот. Кралскиот гел ги намалува врвните точки на притисок во деликатните области до 40% и дистрибуира тежина во текот на целата седло. Вентилациониот канал го олеснува притисокот врз перинеалната област, додека го намалува непријатното потење. Светлата и торбите со седло лесно се прикачуваат како резултат на патентираниот систем за клип ICS, пронајден на задниот дел од седлото. Ладното покритие е до 25 ° C поладно од нормалните црни седла. Наменето за умерен, малку исправен стил на возење.