Крај на вратоврската за вратоврска
  • Ново

Крај на вратоврската за вратоврска

DEN 453.12

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ZF/Lemfoerder Tie Rod End Крајната безбедност и квалитетот во управувањето и суспензијата е она што го раздвојува ZF-Lemforder. Експертиза што Лемфердер ја стекна преку развој на развој на топката со водечки производители на автомобили е гаранција дека ќе бидат исполнети зголемените побарувања за безбедност и удобност. Производите развиени за брендот Lemforder се оптимизираат точно до зрелоста на сериите во темелни инспекции и теренски испитувања, а потоа се подложени на најтешки услови во специјалните тестови за абење. Овој пристап ви дава безбедност и сигурност под сите услови бидејќи услугата и трошоците ги исполнуваат барањата на клиентот кога систематски се спроведува висок квалитет. Карактеристики и придобивки : ОЕ експертиза и квалитетна прецизност произведени куќишта и компоненти за заштита на корозија трајно прицврстено подигање едно парче фалсификувано куќиште за полесно управување со лента за вратоврска.