Пинк од не'рѓосувачки челик розов и виолетова епоксидна плоштад, 20 “
  • Ново

Пинк од не'рѓосувачки челик розов и виолетова епоксидна плоштад, 20 “

DEN 239.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изгледајте извонредно со овој розов и виолетова епоксидна плоштад приврзок. Изработено во заслепувачки не'рѓосувачки челик, овој зрачен приврзок има розово и виолетова епоксидна поставена во квадратен мотив. Овој зачудувачки приврзок со повеќе бои е суспендиран на 20-инчен синџир на јаже со свила, кој безбедно се прицврстува со затворачот на јастог. Овој геометриски приврзок го прави уникатно и убаво парче накит за додавање во вашата колекција. Пинк од не'рѓосувачки челик розов и виолетова епоксидна плоштад.